LYRA – O NÁS

Momentálně nejsme schopni vyřizovat objednávky odeslané skrze náš eshop. Omlouváme se všem zákazníkům.
Provoz tohoto eshopu je dočasně pozastaven !

Název klenotnictví Lyra vzešel ze stejnojmenného souhvězdí, které je inspirací a klenotem noční oblohy již po dlouhá staletí. A stejně jako souhvězdí Lyra noc co noc rozjasňuje nebeskou oblohu, chceme, aby i naše šperky rozjasnily Vaši tvář. Šperky totiž patří k nejkrásnějším dárkům, které můžete darovat a nezáleží, zda nakupujete pro radost, nebo z lásky pro své nejbližší či přátele. Vybíráme ty nejkvalitnější šperky, se kterými budete vždy zářit a stanete se tak jednou z hvězd našeho souhvězdí značky Lyra.

Klenotnictví Lyra nabízí nepřeberné množství kvalitních šperků a luxusní bižuterie, které dokáží z Vašeho obyčejného dne udělat nevšední a z významné události vytvořit nezapomenutelný zážitek, který se bude připomínat při každém pohledu na Váš šperk.

Pro naše zákazníky sledujeme nejnovější trendy a snažíme se o co nejrychlejší doručení šperků. S tím je spojený i vysoce kvalitní servis a pečlivost při balení do speciálních krabiček značky Lyra. Naším cílem je, aby zákazníci byli spokojeni a rádi se do našeho internetového klenotnictví vraceli.

 
 
Registrujte se k odběru novinek